Jezioro Srebrne

OFERTA DLA FIRM:

Rejs motorówką

Tradycją jest, że od wielu lat firmy, które organizują u nas biesiady lub pikniki w plenerze korzystają z uroków jeziora, wynajmując sprzęt motorowodny. Każda osoba pragnie popływać dużą łodzią motorową i uwiecznić swój pobyt na łodzi. Dlatego też na korzystnych warunkach, w sposób ryczałtowy wynajmujemy łódź motorowodną, na ustaloną wcześniej ilość godzin.

Dla wymagających gości organizujemy rejsy po Odrze z możliwością zwiedzenia starego portu w Koźlu, starych śluz, januszkowickiej stoczni, stoczni w Rogach i Kanału Gliwickiego.

Na jeden rejs zabieramy maksymalnie 12 osób.

Jazdy na skuterach wodnych

Dla chętnych spróbowania swoich sił i przygody, mamy do dyspozycji skuter wodny najnowszej generacji, firmy Bombardier o mocy 255 KM. Przyspieszający do 100km/h w ciągu 2 s. Ta niesamowita moc, sprawia niezapomniane wrażenia. Wypożyczenie skutera do nauki jazdy obwarowane jest zapoznaniem się i akceptacją regulaminu zamieszczonego przy bazie sprzętu. Dla bardziej wymagających, oferujemy skuter stojący Kawasaki Jet Ski, który wymaga większych umiejętności technicznych. Samo ustanie i utrzymanie równowagi sprawia duże zadowolenie. Po opanowaniu jazdy na skuterze, można przystąpić do innych ewolucji. Skuter ten przystosowany jest do wyskoków oraz nurkowania. Jeśli raz się spróbuje i minie zmęczenie, natychmiast chce się próbować dalej swoich sił.

Jazdy na bananie i kołach wodnych

Dużą atrakcją i miłą zabawą towarzyską są przejażdżki na bananie oraz na kołach wodnych. Gwarantujemy dobrą zabawę zarówno dla małych dzieci jak i dorosłych. Korzystając z przejażdżki na bananie i kołach wodnych, wszyscy zobowiązani są do założenia kamizelek ratunkowych, gdyż niejednokrotnie najcięższa osoba w grupie potrafi sama wywrócić banana. Ślizgi na kołach wodnych zaliczamy do sportów ekstremalnych, gdyż wymagają one dużego wysiłku fizycznego i sprytu.

Lekcje narciarstwa wodnego

Podczas sezonu letniego, popularną formą zabawy jest jazda na nartach wodnych. Dla osób nie posiadających żadnych umiejętności przeprowadzimy instruktarz i lekcję praktyczną

Icon

ŚWIETNA WODA

Nasze jezioro jest regularnie badane pod kątem jakości wody i spełnia wszystkie jej kryteria.

Icon

SPORTY WODNE

Możliwość uprawiania sportów wodnych typu: jazda na nartach wodnych, na oponie lub na bananie, skutery wodne itd.

DOJAZD

Nie wiesz jak do nas trafić? Zeskanuj kod QR telefonem lub tabletem i od razu włączy Ci się mapka Google z zaznaczoną lokalizacją jeziora...

Icon

RELAKS

Świetne miejsce na odpoczynek rodzinny lub wyjazd za miasto we dwoje...

O NAS:

 “Jezioro Srebrne” – Januszkowice – Lesiany

Ze względu na doskonałą lokalizację, z dala od miasta i ruchu samochodowego, jesteśmy idealnym miejscem dla wypoczynku, rekreacji i sportu dla rodzin z dziećmi, ludzi młodych i aktywnych, a także dla firm, które organizują spotkania pracownicze.

W okresie letnim, w szczególności w upalne weekendy, ośrodek tętni życiem.

Największym powodzeniem cieszy się kąpielisko urządzone na jeziorze, zjeżdżalnia i doskonale wyposażona baza sprzętu motorowodnego.

Nasi goście mogą skorzystać ze skuterów wodnych, motorówek, kół ślizgowych, przejażdżek na bananie, a nawet poszybować ze spadochronem za motorówką.

Hitem – nowa atrakcja: Flyboard.

Dla firm, które są zdecydowane na zorganizowanie biesiady czy pikniku na naszym terenie, prócz wszelkich atrakcji motorowodnych oferujemy szeroki wachlarz usług. Organizujemy wesołe miasteczka, konkursy i zabawy, jazdy na czterokołowcach, przejażdżki konne, przejażdżki bryczkami, konkursy strzeleckie i łucznicze. Dla wymagających zorganizujemy przelot balonem lub loty turystyczne śmigłowcami.

Na terenie ośrodka znajduje się:
– jezioro o pow. 19 ha,
– największa zjeżdżalnia wodna w woj.opolskim,
– bar gastronomiczny,
– plaża, miejsce do kąpieli,
– brodzik dla dzieci,
– boiska do siatkówki,
– baza sprzętu motorowodnego,
– pole namiotowe i kempingowe,
– dom weselny.

Na terenie ośrodka obowiązuje bezwzględny ZAKAZ WPROWADZANIA PSÓW.
Osoby wchodzące z psami na obiekt poniosą opłatę porządkową i otrzymają nakaz opuszczenia ośrodka.